Rozkład jazdy Zarząd Transportu Metropolitalnego
Tychy DmowskiegoTychyTychy, gm. M. Tychy, pow. m. Tychy31Bieruń Plac Autobusowy
Rozkład jazdy
pn, wt, śr, czw, pt
4
506 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
604 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
703 49
849
957 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Tychy Fiat Auto-Hit
1056
1149
12
1302 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
1438
1534
1629
17
1810
1945
20
2105 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
2235 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Tychy Fiat Auto-Hit
23
0
1
2
3
soboty
4
504 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
653
7
831
9
1022
11
12
1307 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
1442
15
1609
17
1810
19
20
21 10 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
22
23
0
1
2
3
niedziele, święta
4
504 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
6
752
8
9
1058
11
12
1307 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
14
15
1609
17
1832
19
20
2110 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Nobla
22
23
0
1
2
3